
Стілець розкладний із сумкою NR-25 S NeRest
765 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100599_1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: складаний стілець
- Макс. навантаження (кг): 80
- Каркас: тонована сталь
- Cидіння: оксфорд 600D + ПВХ
- Колір: хакі
- Бічна кишеня: є
- Чохол: є
- Ширина стільця: 33 см.
- Глибина стільця: 34 см.
- Висота до сидіння: 38 см.
- Розміри сидіння (ширина * довжина): 24*28,5 см.
- Розміри в складеному вигляді: 40*49,5*5 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 25 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
- Вага: 1,2 кг.
- Матеріал конструкції: метал і тканина
- Комплектація: ремінець для транспортування; сидіння із сумкою, дві кишені з одного боку (на сітці та липучці), з іншого боку сумки — кишеня на замку.
- Паковання: п/е пакет
- Вага в упаковці: 2,3 кг.
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 40*49,5*5 см.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Швидко складається/розкладається.
Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції.
Легко поміщається в рюкзак або сумку. Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 340 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | ремінець для транспортування, сидіння з сумкою, дві кишені з одного боку (на сітці і липучці), з іншого боку сумки - кишеня на замку. |
| Вага в упаковці (кг) | 2,3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 40*49,5*5 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25*1,0 |
| Тип туристичної меблів | Складаний стілець |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Бічний кишеню | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴

