
Крісло портативне Риболов Лайт NR-37 Light
2 640 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100841
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 110
- Каркас: сталь
- Cидіння: оксфорд 600D + ПУ
- Наповнювач із піноматеріалу: є
- Колір: зелений; чорний
- Відділення для банки: є
- Чохол: є
- Розмір загальний (Ш*Д*В): 89*56*100 см.
- Розміри сидіння (глибина*ширина): 56*65 см.
- Розміри спинки (висота*ширина): 62*63 см.
- Розмір у складеному вигляді (Ш*Д*В): 25*100*25 см.
- Вага: 3,8 кг.
- Діаметр перерізу каркаса: 18 мм.
- Матеріал конструкції: метал + тканина
- Паковання: п/е
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 25*25*100 см.
- Вага в упаковці: 3,9 кг.
- Гарантія: 6 місяців
Дуже міцне та зручне крісло Риб Лайт NR-37 Light. Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 18 мм) гарантують необхідну міцність виробу.
Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм, маленькою сумкою для дрібних речей. Крісло дуже швидко складається й розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 920 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Вага в упаковці (кг) | 3.9 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 25*25*100 |
| Розмір сидіння (ширина*глибина), мм | 650*560 |
| Макс. навантаження | 110 кг. |
| Тип туристичної меблів | Крісло |
| Розмір в складеному вигляді, см | 25*100*25 |
| Розміри спинки (довжина*ширина), мм | 620*630 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Каркас (мм) | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴


