Характеристики:
- Розмір (Д*Ш): 280*140 см.
- Матеріал: нейлон 210T
- Вага: 0,7 кг.
- Максимальне навантаження: 200 кг.
- Колір: оранжевий, сірий
- У комплекті: чохол, нейлонова мотузка 2 м. і 2 шт. металеві гачки для кріплення
- Гарантія: 6 місяців
- Паковання: картонна коробка
- Вага в упаковці: 0,8 кг.
- Розмір коробки (Ш*В*Г): 20*14*10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 2800 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий, сірий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага в упаковці (кг) | 0,8 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 20*14*10 |
| Мотузка для кріплення | нейлонова мотузка 2м. і 2 шт. металеві гачки для кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

