
Ящик для зберігання City Box 113 л, коричневий
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 7290112631466
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Матеріал: пластик, поліпропілен, який імітує поверхню деревини;
Колір: коричневий;
Об'єм: 113 л.
Зовнішні розміри (Д*Ш*В): 57,8*44*55 см
Внутрішні розміри (Д*Ш*В): 57,7*41,6*51,6 см
Вага: 3,5 кг
Макс. навантаження: 30 кг
Упаковка: п/е
Розмір упаковки (Ш*В*Г): 58*8*52 см
Вага в упаковці: 3,6 кг.
Гарантія: 6 місяців
Подушки та іграшки, взуття та садові аксесуари - це практична схованка дозволить утримувати в порядку всі необхідні Вам речі. У ньому знайдеться місце для садових ножиць, калоші, в ньому навіть можна зберігати відходи, призначені для повторної переробки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 578 мм |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 440 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 3500 г |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Внутрішні розміри | довжина 57,7 см, ширина 41,6 см, висота 51,6 см |
| Можливість використовувати в якості столу | Так |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Дизайн | імітує поверхню деревини |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Обсяг | 113 |
| Переваги | скоби для замку, дах спеціальної форми розроблена для розміщення зовні, щоб запобігати накопиченню опадів і снігу, виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, міцна конструкція прослужить довгі роки і не потребує обслуговування, Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Легко мити і зберігати, Легко збирається, колечка для зручності перевезення |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 58*8*52 |
| Упаковка | П/е |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴







