Компас Bearing — незамінна річ для походів, подорожей та полювання, щоб зорієнтуватися на місцевості, якщо розрядиться смартфон.

Чим зручний компас?
- Його можна використовувати навіть при температурі вище 40 градусів
- Виготовлений з прозорого легкого пластику і має чітку шкалу від 0 до 340 градусів
- Має лінійку

Але не забувайте при використанні покласти компас на рівну поверхню і не рухати деякий час. Тоді його покази будуть максимально точні і ви без проблем знайдете свою дорогу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEARING |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компаса | Магнітний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴






