
Сніжколіп Snowballee одинарний пластик, зелений
186 ₴
- В наявності
- Код: 5905197264790
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний сніжколіп Snowballee - незамінний аксесуар для проведення дозвілля з друзями на свіжому повітрі. Конструкція дозволяє швидко формувати ідеально круглі сніжки під час зимових ігор.
Сніжколіп виготовлений з якісної морозостійкої пластмаси, призначений для створення ідеально рівних сніжок, досконала форма яких справить неймовірне враження.
Переваги:
- Морозостійкість - до - 18 °C;
- Простота використання;
- Сподобається як дітям, так і дорослим;
- Легкий і компактний;
- Красиві, рівні сніжки всього одним рухом;
- Не треба чіпати холодний сніг руками;
- Можна використовувати і взимку і влітку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сніжколіп |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 8*11*38 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Вага в упаковці (р) | 220 |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Вік дитини | від 3-х років |
| Діаметр сніжки, см | 7.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

