
Зимові санчата-льодянка "Снігокат", ТМ "Snower" салатовий
330 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101404
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові санчата-льодянка "Снігокат", ТМ "Snower" виготовлені із морозостійкого пластику HDPE.
Розраховані для катання дорослих та дітей.
Підвищена стійкість до низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Довжина | 53.8 см |
| Ширина | 53.8 см |
| Висота | 10 см |
| Маса | 0.58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір коробки (Д*Ш*В), див. | 55*12*55 |
| Упаковка | п/е плівка |
| Вага в упаковці, кг | 0,62 |
| Гарантія | 1 рік |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Тип санок | Санки-ледянка |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




