
Чотиримісний надувний човен Bestway 65001, Voyager 500, 348 х 141 см бежева весла 3-х камерна
6 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: 65001 BW бежевая

Технічні характеристики товару "Чотиримісна Bestway надувний човен 65001, Voyager 500, 348 х 141 см, бежева, (весла). 3-х камерна"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Тип: човен
- Вид: Гребний човен
- Вид: Гребний човен – приводиться в рух з допомогою весел. Має замкнуту форму корпусу без виступаючих тому бортів і плоске днище. Переваги: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу. Оптимальний варіант для риболовлі та відпочинку. Оснащується м'яким дном.
- Колір: бежевий
Увага!: За законом України, не підлягають реєстрації наступні плавзасоби:
- малі моторні судна, оснащені механічним двигуном (двигунами) з загальною максимальною потужністю до 10 кВт, крім риболовних суден, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства;
- веслові судна довжиною до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів і / або пасажирів з метою здійснення підприємницької діяльності
Серія:
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0.50 мм
- Максимальна місткість: троє дорослих
- Кількість повітряних камер: 3 шт
- Дно: ✓ надувне – надувається разом з човном. Судно з таким дном більш стійко і є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
- Дно (конструкція): I-Beam™: одношаровий ПВХ
- Максимальне навантаження: 260 кг
- Максимальне навантаження: 260 кг
Габарити:
- Кількість місць: 4-х місна
- Розмір в надутому вигляді: 348 х 141 см
- Розмір в здутому вигляді: 361 х 165 см
- Довжина весел: 145 см
Комплектація:
Весла: алюмінієві: універсальні
Весла (артикул): Весла алюмінієві для човнів Bestway 62064
Клапан: ✓ Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску;✓ силіконовий клапан;
Клапан (артикул): Клапан Bestway 62087 для надувних ліжок
Клапан для зливу води: ✓ водовідливної клапан допоможе швидко і легко позбутися від води на дні човна, без витрат на перекидання її;
Сидіння: ✓ надувні сидіння;
Держатели (фиксация): ✓ держатель для удочки представляет собой трубку, в которую вставляется комель удилища, и крепление на борт лодки (2 шт);✓ держатель весла (веслодержатель, фиксатор) предназначен для фиксации весла на борту надувной лодки ПВХ в режиме движения под мотором или вовремя рыбалки (4 шт);
Швартовка: страховочный трос по всему периметру лодки
Сумка для cнастей: есть
Уключины: Стандартная уключина (треугольная): ✓ служит для более комфортного управления и позволяет фиксировать весла; (есть 4 шт)
Серия: 348 х 141 см
Варианты: Стандарт: лодка, весла
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Довжина | 348 см |
| Ширина | 141 см |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 4-х місцева |
- Ціна: 6 624 ₴








