
Тільки у нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісного товару, протягом 14 днів!

Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія:
- Серія: in DOOR™ покращений
- Тип серії: Tritech
- Серія: комфорт
- Колір: чорний
Розмір:
- Кількість місць: 2-х місний
- Розмір: 152 х 203
- габаритний Розмір: 76 х 203 х 22
- Висота з узголів'ям: з підголовником 28 см
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 260 кг
- Надійність конструкції: Tritech™:3х-шаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Товщина покриття: 0.10
Комплектація:
Серія: Люкс: Bestway
Комплектація: Електронасос
Насос: надування, здування
Насос для накачування: вбудований електричний насос
Насос для накачування (артикул): Вбудований електричний насос для ліжок Bestway 62102
Сумка для зберігання: є
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 260 кг |
| Фіксація конструкції | поздовжня, вертикально-балкова |
| Надійність конструкції | Tritech™:3х-шаровий ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴





