
Технічні характеристики товару "Надувна ліжко Intex 64926, 152 х 203 х 46 см, вбудований електронасос PremAire. Двоспальне"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувне ліжко
- Серія: Dura-Beam™ Преміум
- Тип серії: Prem Aire II
- Серія: преміум
- Колір: бежевий
Розмір:
- Кількість місць: 2-х місцева
- Розмір: 152 х 203
- габаритний Розмір: 152 х 203 х 46
Внутрішня будова:
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™;1000 волокон
- Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
- Додатковий комфорт конструкції: Horizontal Support™
- Матеріал: посилений матеріал ПВХ: 2-х шаровий, з ламінуванням
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.35 мм
- Товщина покриття: 0.15
Комплектація:
Серія: Преміум: Intex
Комплектація: Електронасос
Сраніть все: ліжка: висота 46 - 49
Насос: USB, підтримка, підсвічування
Насос для накачування: вбудований насос PremAire™
Насос для накачування (артикул): Цифровий електричний насос PremAire Intex 69633
Клапан: клапан 2 в 1
Клапан (артикул): Клапан «2 в 1» Intex 10651 для надувних матраців, ліжок, крісел
Сумка для зберігання: є
Упаковка: коробка повнокольоровий
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Dura-Beam™ Преміум |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Покриття | флок |
| Кількість місць | 2-х місцева |
| Фіксація конструкції | підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова |
| Сумка для зберігання | є |
- Ціна: 5 444 ₴





