
Оптимальний варіант для риболовлі та відпочинку. Обладнується м'яким дном.
Гребний човен — рухається за допомогою веселощів. Має замкнуту форму корпусу без бортів, що випускаються назад, і плоске днище.
Переваги: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу.

Колір: сірий із зеленим
Виробник: Bestway (54)
Матеріал: високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0.5 мм
Максимальне навантаження: 170 кг
Місткість: двоє дорослих
Розмір у надутому вигляді: 243 х 102 см
Кількість повітряних камер: 3 шт
Дно надувне — надувається разом із човником. Судно з таким дном стійкіше та є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили.
Дно (конструкція): I-BeamTM: одношаровий ПВХ
Комплектація:
Весла: алюмінієві, універсальні (артикул: Bestway 62064)
Довжина веселих: 145 см

Зливний клапан: Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску. Силіконовий водоолійний клапан допоможе швидко та легко позбутися води на дні човна, без витрат на перевертання її;
Тримачі (фіксація):
✓ тримач для вудки являє собою трубку, у яку вставляється комель вудлища, і кріплення на борт човна (2 шт.);
✓ тримач весла (веслотримач, фіксатор) призначений для фіксації весла на борту надувного човна ПВХ у режимі руху під мотором або вчасно риболовлі (4 шт.);
Швартовка: страхувальний трос на всьому периметрі човна
Примкнена (трикутна): слугує для комфортнішого керування й дає змогу фіксувати весла; (є 2 шт.)
Паковання: повноколірна коробка (розміри: 75х30х16 см)

Інформацію про розміри човна надає виробник. На товарі вказані габаритні розміри — граничні значення довжини, ширини та висоти з урахуванням додаткових конструкцій (тримачі веселощів, кріплення для шнурівки та інші витичні елементи).
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність паковання, заводський брак. З огляду на специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи неможлива!
За законом в Україні, не підлягають реєстрації такі плавності:
- малі моторні суда, обладнані механічним двигуном (двигунами) із загальною максимальною потужністю до 10 кВт, крім рибальських суднов, що не підлягають нагляду класифікаційного суспільства;
— веселі суда завдовжки до 4 метрів, які не використовуються для промислу водних біоресурсів, перевезення вантажів і/або пасажирів для здійснення підприємницької діяльності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 243 см |
| Ширина | 102 см |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Тип дна | Надувне |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Особливості | Леєрний трос, Клапан для зливу води, Тримач для вудки, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 145 см |
- Ціна: 4 000 ₴












