Зимові санки "Морозко" для швидкісного спуску і катання на засніжених схилах.
Для даної моделі санчат передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Знімна спинка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 18 см |
| Маса | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Тип | Санки металеві |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Каркас (мм) | Ø 20 мм, Ø 16 мм. |
| Матеріал санок | Металеві |
| Тип санок | Санки |
| Розміри упаковки (Д*Ш*В) | 43*86*33 см |
| Оснащення | Спинка |
| Сидіння | Планки з натурального дерева твердих порід |
| Розміри сидіння | 50*24 див. |
| Вага знімною спинки (кг) | 1 |
| Висота зі спинкою (см) | 45 |
| Тяговий ремінець | 2.5 м |
| Розмір знімною спинки (см) | 32*38*27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴





