
Рідина-концентрат очищувач для біотуалету Thetford DUO TANK CLEANER (CONCENTRATED) 0,8 л
810 ₴
- В наявності
- Код: 8710315995473
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рідина-концентрат очищувач для біотуалету Thetford DUO TANK CLEANER (CONCENTRATED) 0,8 л
Концентрований очищувач для тривалої експлуатації бака відходів
Характеристики:
- Підходить як для портативних, так і для касетних туалетів
- Видаляє накип, кірку та жирні відкладення
- Технічні деталі всередині баку також очищаються
- Усуває неприємні запахи і має дезодоруючий ефект
- Продовжує термін служби резервуару
- Не потребує ручного чищення
- Зручна пляшечка. Менше пластику
- Забороняється вилив в ґрунт відпрацьованої рідини
Спосіб використання: додати 200 мл рідини у порожній бак для відходів і залити 5 л води. Кілька разів енергійно потрусити бачок (їзда з баком підвищує ефективність очищення). Спорожнити резервуар не менш ніж після 16 годин після залиття. Рекомендовано проводити процедуру очищення баку 2-3 рази на рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага пачки (мішка) | 0.88 кг |
| Об'єм банки | 0.8 л |
| Призначення | Знищує патогенні мікроби, Усуває неприємний запах |
| Тип витратного матеріалу | Рідина |
| Упаковка | Пластикова банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хімії | концентрований очисник |
| Гарантія | 6 міс. |
| Температурний режим | -5/+40 °C |
| Частота застосування | 2-3 рази на рік |
| Розмір (ДхШхВ) | 9,5х6х22 см |
| Аромат | цитрус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴




