Автохолодильник Zorn Z-24 12 V
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин. Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі). Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU.
Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури. Завдяки використанню акумуляторів — продовжується термін зберігання продуктів.
Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 15 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л, 1 л |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | до 20 л |
| Упаковка | Картонний каркас + п/е пакет |
| Комплектація | контейнер, знімна кришка з вбудованим мотором і шнуром живлення 12 В, посібник з експлуатації. |
| Вага в упаковці (кг) | 2.7 |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 39*39*23 |
| Внутрішні розміри | 35*19*34 см |
| Місткість | 1.5 л. пляшки |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Режим роботи | Охолодження |
| Напруга струму | 12V |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Споживана потужність у режимі охолодження | DC 12 В: 48 Вт |
- Ціна: 4 290 ₴







