Компактний універсальний зовнішній акумулятор українського виробника ZIZ з вбудованими дротами. Жодних додаткових шнурів не потрібно носити із собою!
Підходить для всіх ґаджетів Android і Apple смартфонів (micro USB, USB Type-C, Lightning для iPhone/iPad).
Особливості:
- Вбудований дріт з універсальним роз'ємом два в одному micro USB/8-pin Apple Lightning
- Вбудований дріт із роз'ємом Type-C
- Є можливість заряджання трьох ґаджетів одночасно
- Дуже компактний і легкий
- Зручний індикатор заряду
- Яскравий дизайн
Характеристики:
- Ємність: 5000 mAh
- Роз'єм вхідної: MicroUSB — вхідний струм: 2.0A, 5V
- Роз'єм вихідний: Type-C, MicroUSB/Lightning — вихідний струм: 2.1A, 5V
- Адаптери: microUSB, Type-C, Lightning (iPhone)
- Час заряду батареї: 3,5 год
- Акумулятор: Li-polymer
- Габарити: 104*63*12 mm
- Вага: 111 г
Виручить вас і ваш смартфон, хай де ви будете. Він із легкістю поміститься навіть у гаманці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZiZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 111 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




