Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення засобів у разі отримання неякісного товару впродовж 14 днів!

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія
- Серія: Dura-Beam™ класична
- Серія: стандарт
- Колір: зелений
Внутрішня будова
- Максимальне навантаження: 136 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15 мм
Комплектація
Меблі – артикул: Intex 64107
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Intex 11538G
Насос для накачування: використовуйте зовнішній ножний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 69611
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Упаковка: повнокольорова коробка
Упаковка: кількість коробок: 1 шт
Гарантія: товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴



