
Надувний матрац Pavillo Bestway 67000-3, 76 х 185 х 22 см з наматрацником-чохлом, насосом, подушкою
935 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173384

Загальні характеристики
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія
- Серія: Pavillo™
- Серія: кемпінг
- Колір: синій
Внутрішня будова
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Надійність конструкції: I-Beam™: одношаровий ПВХ Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоноподібна
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Товщина покриття: 0.10 мм
Комплектація
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Bestway 62151
Насос для накачування: використовуйте зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Захисний чохол: використовуйте чохол - простирадло для додаткового захисту від пошкоджень та забруднень
Захисний чохол – артикул: InPool 69543
Подушка: використовуйте для комфортного відпочинку та міцного сну
Подушка – артикул: Intex 68672 (67121)
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 935 ₴






