Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення засобів у разі отримання неякісного товару впродовж 14 днів!

Загальні характеристики
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
- Серія: Pavillo™
- Серія: кемпінг
- Колір: синій
- Розмір спального місця: 137 х 191 х 22
- Кількість місць: 1.5 місний
- Матеріал: матеріал ПВХ
Внутрішня будова
- Максимальне навантаження: 140 кг
- Надійність конструкції: I-Beam™: одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоноподібна
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Товщина покриття: 0.10 мм
Комплектація
Меблі – артикул: Pavillo Bestway 67002
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Bestway 62151
Насос для накачування: використовуйте зовнішній ножний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 69611
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Захисний чохол: необхідний чохол для додаткового захисту від пошкоджень та забруднень
Захисний чохол – необхідно докупити
Подушка – необхідно докупити
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴







