
Дитячий надувний басейн Intex 57470-1 Акваріум зі знімним навісом, жовтий,157 х 157 х 122 см з кульками 10
1 345 ₴
- Немає в наявності
- Код: 172960
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 6+
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, з навісом
- Форма: квадратний
- Колір: "білий", "жовтий"
Серія
- Серія: Swim Centr
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 25 мм
- Будова басейну: съемный навес от солнца
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити
- Розмір заводський: 157 х 157 х 24 см
- Довжина: 157 см
- Ширина: 157 см
- Висота: 24 см
- Фактична висота: 122 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 295 л
- Об'єм басейну: ... – 0.5 м³
Комплектація
Додаткові бонуси: необхідні не тільки для захоплюючої гри, але також для ще більшого розвитку малюка
Додаткові бонуси – кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Додаткові бонуси: кульки – артикул: InPool 48010
Клапан для накачування: використовуйте силіконовий клапан
Клапан для накачування – артикул: Intex (Bestway) 62150
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: надувні басейни – гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 295 л |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 24 см |
| Вага | 3.79 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴




