Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення засобів у разі отримання неякісного товару впродовж 14 днів!

Загальні характеристики
- Виробник: Bestway
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
Серія
- Колір: синій
- Кількість місць: 1 місний
- Матеріал: матеріал ПВХ
Внутрішня будова
Максимальне навантаження: 100 кг
Комплектація
Меблі – артикул: Pavillo Bestway 67001
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Bestway 62151
Насос для накачування: використовуйте зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 66640
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Упаковка: кількість коробок: 1 шт
Гарантія: електротовари - гарантія на цілісність упаковки, товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488 ₴




