
Дитяче надувне ліжко Intex 66810-2, 107 х 168 х 25 см, (71 х 132 х 10 см) з ручним насосом і подушкою.
Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувне ліжко
- Серія: Dura-Beam™ класична
- Серія: дитяча
- Колір: блакитний
- Розмір спального місця: 71 х 132
Внутрішня будова
- Максимальне навантаження: 22,7 кг
- Надійність конструкції: I-Beam™: одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.35 мм
- Товщина покриття: 0.15 мм
Комплектація
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан
Тип підключення – артикул: Intex 11538G
Насос для накачування: використовуйте зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Подушка: 1 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
Сумка для зберігання: використовуйте для безпечного зберігання та зручного транспортування
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Білий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653 ₴








