
Дитячий надувний басейн Intex 57440-3 Кит 201 х 196 х 91 см з фонтаном, з кульками 10 шт., тентом
1 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173774

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 2+
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий Форма: овальний
- Колір: "блакитний"
Серія
- Серія: Small Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 28 мм
- Кількість камер: 1
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити
- Розмір заводський: 201 х 196 х 18 см
- Довжина: 201 см
- Ширина: 196 см
- Висота: 18 см
- Фактична висота: 91 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 200 л
- Об'єм басейну: ... – 0.5 м³
Комплектація
Бонуси у комплектації: Водограй (використовуйте садовий шланг для підключення)
Додаткові бонуси: необхідні не тільки для захоплюючої гри, але також для ще більшого розвитку малюка
Додаткові бонуси – кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Додаткові бонуси: кульки – артикул: InPool 48010
Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Клапан для накачування: використовуйте силіконовий клапан
Клапан для накачування – артикул: Intex (Bestway) 62150
Тент захисний: використовуйте для запобігання потраплянню пилу та сміття у воду
Тент – артикул: InPool 33004
Захист дна: використовуйте підстилку для захисту дна від протирання та проколів
Захист дна – артикул: X-Treme 28909
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: надувні басейни – гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 200 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 196 см |
| Висота | 91 см |
| Вага | 2.99 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴





