
Дитячий надувний басейн Intex 56493-2 Океанський Риф 191 х 178 х 61 см з кульками 10 шт., підстилкою
1 908 ₴
- Немає в наявності
- Код: 172948
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 6+
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, відкритий
- Форма: шестигранний
- Колір: "прозорий"
Серія
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 30 мм
- Кількість камер: 3
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити
- Розмір заводський: 191 х 178 х 61 см
- Довжина: 191 см
- Ширина: 178 см
- Висота: 61 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 510 л
- Об'єм басейну: 0.5 – 1 м³
Комплектація
Додаткові бонуси: необхідні не тільки для захоплюючої гри, але також для ще більшого розвитку малюка
Додаткові бонуси – кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Додаткові бонуси: кульки – артикул: InPool 48010
Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Клапан для накачування: використовуйте силіконовий клапан
Клапан для накачування – артикул: Intex (Bestway) 62150
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: надувні басейни – гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 510 л |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 178 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 4.753 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 908 ₴





