
Надувний матрац Intex 64144-3, 183 x 203 x 25 см з наматрацником-чохлом, двома подушками та ручним насосом
2 208 ₴
- Немає в наявності
- Код: 172888
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тільки в нашому магазині Topturism.com.ua ви отримаєте 100% гарантію повернення коштів у разі отримання неякісних товарів упродовж 14 днів!

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Продукт: Надувний матрац
- Серія: Dura-Beam™ класична
- Серія: стандарт
- Колір: чорний
- Двомісний
Внутрішня будова
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
- Фіксація конструкції: поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.15 мм
Комплектація
Тип підключення: Використовуйте силікон. клапан "2 в 1"
Тип підключення – артикул: Intex 11538G
Насос для накачування: використовуйте зовнішній ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Підключення до клапана: набір насадок «3 в 1» для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса
Захисний чохол: використовуйте чохол-наматрацник для додаткового захисту від пошкоджень та забруднень
Захисний чохол – артикул: InPool 69644
Подушка: 2 шт для комфортного відпочинку та міцного сну
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: товари ПВХ - гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 208 ₴





