
Дитячий надувний басейн Intex 57190-2 Сімейний 224 х 216 х 76 см зі спинкою, з кульками 10 шт
2 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173321
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Загальні характеристики
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: круглий
- Колір: "блакитний"
Серія
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0. 33 мм
- Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
- Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Габарити
- Розмір заводський: 224 х 216 х 76 см
- Довжина: 224 см
- Ширина: 216 см
- Фактична висота: 76 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 590 л
- Об'єм басейну: 0.5 – 1 м³
Комплектація
Бонуси у комплектації: сидіння
Додаткові бонуси: необхідні не тільки для захоплюючої гри, але також для ще більшого розвитку малюка
Додаткові бонуси – кульки: Ø 8.3 см, 10 шт
Додаткові бонуси: кульки – артикул: InPool 48010
Насос для накачування: використовуйте ручний насос для простого та швидкого надування
Насос для накачування – артикул: Intex 68612
Клапан для накачування: використовуйте силіконовий клапан
Клапан для накачування – артикул: Intex (Bestway) 62150
Упаковка: повнокольорова коробка
Гарантія: надувні басейни – гарантія на цілісність упаковки, гарантія не поширюється на проколи, порізи, розриви тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 590 л |
| Довжина | 224 см |
| Ширина | 216 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 755 ₴






