
Термосумка Thermo з 2 акумуляторами холоду IBS-10 Style 10 сумка холодильник
1 130 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4823082716388
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Объем, л: | 10 |
| Внешний материал: | 70 D нейлон |
| Материал изоляции: | Вспененный полипропилен |
| Время сохранения температуры с аккумуляторами холода: | до 12 часов |
| Размер (ШхВхГ), см: | 28x18x25 |
| Вес, г: | 0,92 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Вага | 920 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴





