
Термосумка ланч бэг Кемпінг My choice CA-15 new сумка холодильник
445 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4823082714414
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Объем, л: | 5 |
| Внешний материал: | Полиэстер |
| Материал изоляции: | Алюминиевая фольга |
| Время сохранения температуры с аккумуляторами холода: | До 8 часов |
| Размер (ШхВхГ), см: | 23×11×19 см |
| Вес, г: | 360 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 5 л |
| Вага | 360 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 11 см |
| Глибина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴







