
Сумка холодильник 6 л Time Eco TE-3006 Термосумка сіра
580 ₴
- В наявності
- Код: 4000810010493_2
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

| Глибина | 20 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 14 см |
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів та напоїв (до 10 годин із застосуванням акумуляторів температури).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 6 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 200 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 420 ден |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | Водонепроникна з алюмінієвого термопласту. |
| Розмір, див. | 22*14*20 |
| Гарантія міс. | 6 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴







