
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 20 см |
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів і напоїв (із застосуванням акумуляторів температури Zorn і Soft Ice).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 26 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 1150 г |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | 2 внутрішні перегородки (для розмежування продуктів усередині сумки), розміром 22*11*0,4 см і 22*22*0,4 см; ремінець. |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Харчування | Акумулятор температури |
| Розміри (см) | 36х20х50 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (мм) | 360*380*80 |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









