Характеристики:
- Бренд: Time Eco (Україна)
- Розмір (Д*Ш): 280*140 см
- Матеріал: нейлон 210T
- Вага: 0,7 кг
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Колір: синій, блакитний
- У комплекті: нейлоновий чохол, нейлоновий шнурок, металеві гачки для кріплення 2 шт.
- Гарантія: 6 місяців
- Паковання: картонна коробка
- Вага в упаковці: 1,0 кг
- Розмір коробки (Ш*В*Г): 20*14*10 см
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 2800 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій, блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Комплектація | металеві гачки для кріплення 2 шт., нейлоновий шнурок, нейлоновий чохол |
| Матеріал | нейлон 210Т |
| Вага в упаковці (кг) | 1,0 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 20*14*10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴

