Класична міцна та зручна розкладачка NR-43.
Вона компактно складається й займе зовсім небагато місця під час зберігання або транспортування.
Нахил підголівної секції каркаса регулюється (чотири позиції).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Вага в упаковці, кг | 7,3 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Каркас | Сталь з полімерним покриттям |
| Вага | 7 г |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 71 |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | he 22*16 мм |
| Довжина | 195 |
| Розміри у складеному вигляді | 84x73x13 см |
| Висота сидіння | 34 |
| Комплектація підлокітниками | Ні. |
| Подушка-підголівник | Ні. |
| Столик | Ні. |
| Матрас | Ні. |
| Матеріал розкладки | Оксфорд 600D + ПВХ |
| Величина колісників | Ні. |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Комплектація | |
| Коліщатка | Немає |
| Білизна вголов'я | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



