Ніж складаний Gerber серії Bear Grylls Scout чудово підійде людям, які люблять ходити на полювання, риболовлю або в походи.

Ця модель відрізняється від інших тим, що:
- Гостре лезо виготовлене з надійної неіржавкої сталі, а ручка з міцного прогумованого пластику;
- Серрейтерна зона (пілочка) леза дає змогу з легкістю розрізати канати, ремені та мотузки;
- Має дуже компактні розміри в складеному вигляді, тож поміститься навіть у кишені;
- До комплекту входить зручний чохол (ножини) з кріпленням на ремінь, щоб він завжди був під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 105 мм |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 100 г |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴



