
Ящик для зовнішнього зберігання PROSPERPLAST WOODEBOX 140 л, коричневий
2 460 ₴
- В наявності
- Код: 5905197373140
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для зовнішнього зберігання PROSPERPLAST WOODEBOX 140 л, коричневий
Мультифункціональний ящик Prosperplast Woodebox 140 для зовнішнього/внутрішнього зберігання садового інвентарю, подушок, іграшок, тощо.
Додатковими перевагами є легке складання, а також наявність ручок для перенесення з двох боків. В конструкції кришки передбачені петлі для замка. Завдяки своїй конструкції він захищає речі від вологи та бруду.
Садова ящик-скринька виготовлена з надміцного пластику, який стійкий до UV променів.
Стильний дизайн завжди підкреслить і принесе свіжість у будь-який інтер'єр, а імітація скрині з натурального дерева додає елегантності кожному садовому дворику.
Скриня не вимагає додаткового обслуговування і дуже проста в зборі та чищенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 3.6 г |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Можливість використовувати в якості столу | Так |
| Тип товару | Сараї, ящики для зберігання |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Обсяг | 140 |
| Розміри в упаковці, див. | 59*53,5*8 |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





