
Стіл — бар пластиковий садовий Keter Cool Bar Rattan, колір сірий
5 800 ₴
- В наявності
- Код: 7290103660550
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл — бар пластиковий Keter Cool Bar Rattan, колір сірий
Функціональний садовий бар виконує функції підручного столика, а в розкладеному вигляді може бути класичним баром із контейнером для охолодження напоїв.
Завдяки елегантному дизайну під натуральний ротанг і функціональності, COOL BAR RATTAN є дуже корисним рішенням для організації дружніх і сімейних посиденьок у саду, на веранді, біля басейну.
Просто підніміть кришку, щоб вона була як стільниця й заповніть нижню частину льодом і напоями.
Переваги:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє.
- Легке збирання.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Антрацит |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 50*41*50 |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Вага в упаковці, кг | 7,0 |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 6 г |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Висота (мм) | 825 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴





