Бак для сміття PROSPERPLAST WHEELER 110 л, сірий
Практичний бак для сміття WHEELER з міцними та монолітними пластиковими колесами.
Придатний для використання на вулиці за мінусових температур; матеріал стійкий до UV променів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бак для сміття |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 110 л |
| Кришка | Плоска |
| Комплектація колесами | 2 (шт) |
| Висота | 852 мм |
| Ширина | 496 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Об'єм, л | 110 |
| Упаковка | П/е |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Розмір (Д*Ш*В) (см) | 54*49,6*85,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





