Горщик для квітів Keter Piazza Square Planter 18 л
Класична та елегантна лінія квіткових горщиків Piazza Square Planter.
Приглушені кольори, прості форми та багато різних розмірів.
Високоякісний пластик, з якого виконаний горщик, забезпечить стійкість до несприятливих погодних умов та ультрафіолетових променів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип | Горщик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Квадратна |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Об`єм | 18 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Тип товару | Горщик |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 34*35*34 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Олов'яний |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Цвет горшка | Темно-сірий (граніт) |
| Установка | Балконна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴


