Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PDQ |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Пасатижі, Секатор, Кусачки, Ніж, Викрутка, Лінійка |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴







