Компактний і зручний мультиінструмент, виготовлений з міцного металу.
Відмінний вибір для виходу на природу. Рукоятка ножа виготовлена з пластику чорного кольору з текстурної поверхнею.
Швейцарський ніж поєднує в собі такі інструменти:
- ножі - 2 (маленький і великий)
- пилочка для нігтів
- штопор
- викрутка
- ножиці
- пилка по дереву - 2 шт
- відкривачка для пляшок
- консервний ніж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів, Пила по дереву, Секатор, Ніж, Викрутка, Штопор |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Колір корпусу | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



