Налобний ліхтарик Fenix HL60R має основний діод Cree серії XM-L2 U2, який видає нейтрально білий промінь і двома додатковими діодами червоного кольору.
Завдяки їм ліхтар здатний світити в шести популярних режимах, п'ять із яких припадають на основний діод.
Максимальна яскравість цього ліхтаря декларована на рівні 950 люменів.
Його промінь досить широкий, з гарною радіальною засвічкою, а вдаль він освітлює територію на 166 метрів.
До комплекту до ліхтаря додається фірмовий акумулятор із можливістю накопичувати 2600 мА·год заряду.
Дані про яскравість і тривалість роботи ліхтаря дані з урахуванням використання саме цього акумулятора.
Кожен режим яскравості зберігається в пам'яті ліхтаря, тому під час вмикання відразу активується той режим, який використовувався останнім.
До речі, крім акумулятора, можна використовувати для Fenix HL60R і літієві батарейки популярного стандарту CR123A.
А безпосередньо акумулятор цілком можна зарядити від зовнішнього джерела за допомогою кабелю з USB-роз'ємом.
Про те, що настав час поміняти або зарядити акумулятор, користувачеві підкаже вбудований індикатор заряду.
Він же дасть змогу визначити залишок у процентному співвідношенні до початкової ємності.
З додаткових корисних механізмів, у моделі Fenix HL60R також використовуються стабілізатор яскравості, захист від переполюсування елемента живлення.
Корпус налобного ліхтаря — алюмінієвий, із шаром жорсткого анодування.
Він повністю гідроізольований.
Ліхтар може повертатися на 160° в системі фіксації на еластичних ремінцях, щоб користувачі на власний розсуд регулювали напрямок світлового потоку.
Кнопка керування винесена на бічний торець ліхтаря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HL60RU2 |
| Безперервна робота | 40 хв |
| Вага | 121 г |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Гарантія, місія | 60 |
| дальність світлового потоку | 116 м |
| Довжина | 87 мм |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Джерело світла | Cree XM-L2 U2 |
| Клас захисту | IPX8 |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Кількість встановлених елементів живлення | 2 или 1 х 18650 |
| Модель | HL60R Cree XM-L2 U2 Neutral White LED черный |
| Особливості | цифрова стабілізація яскравості світла, скло з антибліковим покриттям, покриття корпусу - анодування III, індикатор низького заряду, зарядка через micro-USB, загартоване скло, алюмінійний алюміній Type3, захист від неправильного встановлення батарей |
| Відбивач | гладкий |
| Режими | середній, економний, турбо, мінімальний, максимальний, червоний світло |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | налебний |
| Ширина | 46 мм |
| Елементи живлення | 18650, CR123A |
| Яскравість | 950 люмен |
- Ціна: 3 251 ₴


