Ліхтар P2307 10W — одна з найпотужніших і надійних моделей від чеського виробника EMOS.
Цей ліхтар отримав сертифікат рятувальників під час акції Rescue Patrol 2017. Згідно з їхніми випробуваннями, він вирізняється дуже гарним світінням і простотою в користуванні, його можна заряджати від автомобіля, а його конструкція також підходить для роботи в складних умовах.
Він обладнаний вбудованим, олив'яним акумулятором, має чудову дальність освітлення, а також зручну ручку, що дає змогу утримувати пристрій комфортно довгий час.
Кнопка вмикання ON/OFF прогумована, розташована в підпальцевій зоні.
Роз'єм під зарядний пристрій захищений гумовою заглушкою.
Корпус зеленого кольору виготовлений із якісного АБС пластику, з рівнем захисту IP43, це захист від проникнення твердих об'єктів розміром понад 1 мм і від потрапляння крапель і струменів, що падають зверху.
Найважливіші параметри:
- Час роботи до 25 годин
- дальність променя — 350 метрів.
- джерело світла — 10 Вт LED
- Акумулятор — акумулятор олив'яної батареї 4 В/400 мА·год
- дальність променя понад - 350 м
- фокус — немає
- час роботи — 25 годин
- заряджання — так
- час перезаряджання — 10 годин
- світловий потік — 330 lm
- матеріал — ABS пластик
- водонепроникний — так, IP43
- гак — немає
- магніт — немає
- Світлодіодна індикація стану акумулятора — так
- Індикація процесу заряджання — немає
- ударостійкість — так
- режими роботи — увімкнений/вимикнений
- комплектація: адаптер для заряджання аксесуарів + автомобільний адаптер, плечовий ремінь
- зелений колір
- розміри 117 × 217 мм
- вага 1 048 г
- роз'єм живлення типу 5,45 × 2,5 / 9,6 мм
Заряджання ліхтаря
Заряджання ліхтарика від автомобіля за допомогою автомобільного адаптера
можливо тільки тоді, коли автомобіль є в нерухомому стані
(Назавжди стоїть) і за вимкненого двигуна автомобіля. Ни в коем случае
ліхтарик не може заряджатися, коли двигун автомобіля увімкнений або
коли автомобіль рухається.
Акумулятор ліхтаря перед першим використанням зарядіть. Використовуйте
AC/DC блок живлення або Car адаптер із комплекту. Заряджання повністю
розрядженого акумулятора займає 10 годин. Ліхтар залишайте в сухих
внутрішніх просторах за температури від 0 °C до 40 °C.
Якщо ліхтар не використовується деякий час, необхідно перед
використанням акумулятор зарядити, акумулятор може згодом розряджатися й необхідно його заряджати принаймні раз на три
місяця, щоб запобігти падінню напруги та його можливому пошкодженню.
EMOS — чеський бренд, належить компанії Emos spol. s.r.o., заснованій 1991 року. Компанія виробляє ліхтар (ручні, прожектори, настільні лампи тощо), відеодомофони, метеостанції, термометри, ТВ-антенн та інше обладнання. Виробничі потужності розташовані в Чехії, Китаї. Головний офіс розташований у р. Пршерів (Чехія, Оломоуцький край).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 330 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 25 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 217 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Тип діода | LED |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | автомобільне ЗУ, індикатор зарядки від мережі 220В, ремінець на плече |
| Ширина | 117 мм |
| Тип | рушій пошуку |
| Джерело світла | LED |
| Артикул | P2307 |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Модель | 3810-10W LED Акумуляторний |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 330 люмен |
| Безперервна робота | 25 г |
| дальність світлового потоку | 350 м |
| Режими | Максимальний |
| До того ж шукають | великі |
| Кількість режимів яскравості | 1 |
| Клас захисту | IP43 |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Відбивач | гладкий |
| Дальність світлового променя | 350 |
- Ціна: 1 791 ₴









