Модель Fenix CL30R розроблена для кемпінгів і наметових туристичних стоянок.
Тому він виготовлений у формі, що схожий на старовинний ліхтар, світло від якого рівномірно витрачається відразу в усіх напрямках.
Водночас для нього використовуються всі необхідні сучасні технології, які роблять цей ліхтар зручним і довговічним.
У моделі Fenix CL30R використовуються потужні світлодіоди, що дало змогу збільшити його яскравість до 650 люменів.
Як розсіювальна лінза виступає весь корпус ліхтаря, крізь який світло рівномірно розсіюється в діаметрі 35 м.
Для живлення ліхтаря буде потрібно від 1 до 3 акумуляторів 18650.
У заводських випробуваннях кемпінгового ліхтаря використовувалися елементи живлення на 2600 мА·год і на 3600 мА·год.
Режими роботи:
- Turbo: яскравість світла досягає 650 люменів,
- High: яскравість світла досягає 350 люменів,
- Mid: яскравість світла досягає 100 люменів,
- Low: яскравість світла досягає 50 люменів,
- Eco: яскравість світла досягає 10 люменів,
- Flash: яскравість світлових спалахів становить 100 люменів.
Щоб повністю зарядити ліхтар із 3 акумуляторами 18650 на 2600 мА·год, знадобиться приблизно 8,5 години.
Для цього потрібно, крім кабелю, microUSB додатковий адаптер для USB з параметрами 5 В і 1,5 А.
До комплекту він не входить і купувати цей аксесуар доведеться окремо.
Про початок заряджання сигналізує вмикання індикатора, що світиться зеленим.
Кемпінговий ліхтар Fenix CL30R підходить для використання за будь-якої погоди цілий рік.
Його акумуляторний відсік захищений від впливу морозу, а всі стики корпусу ущільнені гумовими кільцями.
В підсумку, Fenix CL30R може й далі працювати і під дощем.
Його водонепроникність оцінюється на рівні IPX-7.
Ліхтар може послугувати мобільним power-банком.
Є можливість кріплення до штатива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Інтенсивний, Зберігаючий, Миготливий |
| Час роботи | 4.5 годин |
| Світловий потік | 650 лм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 9.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | цифрова стабілізація яскравості світла, функція запам' ятовування кожного режиму яскравості, ліхтар може працювати як power-банк, скло з антибліковим покриттям, захист від неправильного встановлення батарей, заколене скло, індикатор низького заряду |
| Ширина | 93 мм |
| Тип | кемпінговий |
| Джерело світла | LED |
| Артикул | CL30R |
| Елементи живлення | 18650, CR123A |
| Модель | CL30R чорний |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Гарантія, місія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 650 люмен |
| Безперервна робота | 4.5 г. |
| дальність світлового потоку | 35 м |
| Кількість встановлених елементів живлення | 6 или 3 х 18650 |
| Режими | турбо, економити, середній, мінімальний, максимальний |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Клас захисту | IPX7 (коротке занурення у воду) |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
| Відбивач | гладкий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 4 612 ₴






