Нагрівач UFO ECO Mini 1500W
Інфрачервоний нагрівач буде чудовим рішенням для обігріву невеликих приміщень. Рекомендована площа становить 15 кв. м. Під цю категорію цілком можуть підійти деякі житлові кімнати, балкони, службові приміщення й офіси. Також вони будуть доречними в майстернях і гаражах. Нагрівач UFO ECO Mini 1500W дає тепло від трьох ламп. Особлива конструкція дає змогу отримувати його на 90% більше. Потужність обігріву можна регулювати. Починається вона з 500 Вт поступово можна додати ще двічі по 500 Вт.
Убезпечити від виникнення пожежі покликана функція вимкнення приладу в момент його перекидання. Інфрачервоний нагрівач має компактні розміри. Він поміщений у сталевий корпус, найчастіше чорного кольору, з пластиковими ніжками. Встановлювати його можна тільки на підлогу. Переносити з місця на місце цей пристрій UFO ECO Mini 1500W дуже легко, адже важить він лише 1,15 кг. Якщо ви його використовуватимете для обігрівання площі, зазначеної в інструкції, то відчуєте, що його маленькі розміри зовсім не перешкода для того, щоб чудово обігрівати приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Автоматичне роз’ єднання під час зворотного трасування |
| Тип | інфрачервоний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Артикул | ECO Mini 1500W |
| Габарити | 525 х 230 х 140 мм |
| Нагрівальний елемент | вольфрамовий |
| Площа обігріву | 15 кв.м |
| Установка | Підлоговий |
| Гарантія, місія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип обігрівача, для синок | інфрачервоний обігрівач |
- Ціна: 1 723 ₴








