Газовий пальник Flame Gun 915 з п'єзо-підпалом дуже зручний та ергономічний!
Пальник створює стійкий, нерухомий вплив вітру та дощу полум'я температурою приблизно 1300-1400 С. Енергоносичем для газового пальника слугує звичайний газовий балон із кільцем-тримачем. Пальник використовується як автономне джерело теплової енергії для найрізноманітніших робіт.
Часто використовують газовий пальник у побуті:
- для розморожування замків,
- опалювання дичини на полюванні,
- розігрівання їжі на природі та на дачних ділянках,
- під час паяння мідних труб тощо.
Під час використання забороняється:
- працювати пальником поруч із речами, що легко займаються, предметами
- щоб уникнути опіку чіпати руками сопло пальника
— використовувати неправочий пальник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PDQ |
| Країна виробник | Китай |
| Типи палива | Газоподібне |
| Регулювання | Модульована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 220 ₴




