Портативний обігрівач Flame Heater подарує вам тепло в кухні, спальні, дитячій, вітальні та офісі в загальному, де ви будете знаходитися. Його компактний розмір і мала вага дозволяють йому брати з собою будь - куди. Температура обігріву можна контролювати за допомогою дистанційного управління. А його дивовижний декор, у вигляді імітації палаючого каміна Він створить у вашому домі затишні умови.

Портативний обігрівач Flame Heater — це компактний прилад, який з’ єднується прямо до стінної розетки, Не займайте вільного місця. Не дивлячись на свій компактний розмір, він є потужним стоватним джерелом тепла, який перетворює холодну кімнату в затишне місце. Він не потребує багато енергії, але може прогріти цілу кімнату площею до 20 кв.м..
Яскравий вбудований дисплей відображає температуру. Підключіть обігрівач до будь- якої розетки і натисніть кнопку. І відразу почнеться обігрів. Але найцікавішим є те, що тепер вам не потрібно буде постійно підходити до обігрівача, щоб налаштувати необхідний режим роботи — до комплекту з ним йде спеціальний шлях дистанційного управління.
Обігрівач Flame Heater JIEJIA стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру, у нього передбачено вбудована панель, яка світиться, а всередині створюється імітація палаючого каміна, на який так приємно дивитися.

Характерики:
- Сила: 500 W;
- Можливість дистанційного керування за допомогою пульта дистанційного керування
- Тип міцності: настінний (розетку), поворотний механізм виделки забезпечує можливість встановлення в розетках з вертикальним так і з горизонтальним розташуванням гнізда.
- Таймер автови’ єднання: до 12 годин;
- М' яка мерехтіння (функція норника);
- Регулювання швидкості роботи тепловентилятора: 2 режими швидкості;
- Регулювання температури нагрівання: 15-30 градусів Цельсія;
- Габаритні розміри (висота, ширина, глибина: 18х10,5x7,5 см;
- Вага: 400 р.
Комплектація:
- Тепловентилятор;
- Пульт ДУ;
- Картка упаковки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Функція повороту | Так |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 714 ₴






