Fenix E28R можна залучити щодня, іншими словами, він входить до категорії EDC-моделей. Цей ліхтар уже давно чекали й хотіли придбати шанувальники компактних пристроїв. E28R здатний заряджатися через кабель USB Type-C, сам же кабель для цієї мети увійшов до набору аксесуарів до ліхтаря. Також модель має внутрішнє гідроізоляційне оброблення. Функціонує у разі використання батареї типорозміру 18650, але тут також надасть користь і одноразові батареї CR123A.
Яскравість найбільша досягає 1500 люменів, а дистанція дії променя — 200 метрів. Дуже компактний ліхтар, його зручно застосовувати саме як варіант EDC-носіння. Кнопка керування на корпусі збоку дасть вам можливість активувати будь-який необхідний режим освітлення. Крім того, вона допомагає відстежувати ступінь зарядженості акумулятора. На корпусі є кліпса, щоб можна було запросто зафіксувати ліхтарик, наприклад, на кишені, і так носити його із собою.
Діод використовується моделі Luminus SST40. Світло генерує холодний білий відтінок, а час експлуатації діода становить 50 тисяч годин.
У E28R надтонка оптична лінза, завдяки якій виходить м'який і збалансований потік світла. Кут огляду променя досягає 94 градусів. Стане в пригоді користувачеві для подорожей і мандрівок. Ліхтар — чудовий супутник туриста, і він забезпечить ефективне освітлення як у наметі, так і в дорозі. E28R ідеальний для туризму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Час роботи | 73 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 109 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 26.5 мм |
| Тип | портативний, ручний |
| Джерело світла | Luminus SST-40 |
| Артикул | E28R |
| Елементи живлення | 18650, CR123A |
| Модель | E28R |
| Захист | ваганпроникний, ударний |
| Гарантія, місія | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Яскравість | 1500 люмен |
| Безперервна робота | 73 г, 35 хв (у мінімальному режимі) |
| дальність світлового потоку | 200 м |
| Режими | мінімальний, середній, стробоскоп, турбо, економ, максимальний |
| До того ж шукають | компактні |
| Кількість режимів яскравості | 6 |
| Клас захисту | IP68 |
| Вилучає падіння з висоти до | 1 м |
- Ціна: 2 890 ₴





