-20%

Електроконвектор Термія 1000 Вт серія ОПТИМА ряд Класик ЕВНА 230С2М(мб)
3 050 ₴
2 449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1000 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP24
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим ребранням
- Електромеханічний капілярний термостат
Вага в упаковці
4,5 кг
Вага (без упаковки)
4,2 кг
Розмір в упаковці (ШхВхГ)
600х475х105
Розмір без упаковки (ШхВхГ)
550х460х115
Напруга живлення
230 В
Потужність
1 кВт
Спосіб установки
Встановлення на стіну
Ступінь захисту оболонки
IP24
Клас захисту від ураження ел. струмом
2 клас
Тип нагрівального елементу
ТЕН з алюмінієвим ребранням
Кількість ступенів нагріву
1
Тип термостата
Електромеханічний капілярний
Гарантія
5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴

