- Напруга живлення: 230 В
- Потужність: 1500 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP24
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням
- Електромеханічний капілярний термостат

| Вага в упаковці | 4,9 кг |
|---|---|
| Вага (без упаковки) | 4,3 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 690х475х105 |
| Розмір без упаковки (ШхВхГ) | 660х450х120 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Спосіб установки | Встановлення на стіну |
| Ступінь захисту оболонки | IP 24 |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН з алюмінієвим оребрінням |
| Кількість ступенів нагріву | 1 |
| Тип термостата | Електромеханічний капілярний |
| Гарантія | 5 років |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴




