- Напруга живлення: 230В
- Потужність: 1500 Вт
- Встановлення на стіну
- Можливе встановлення на підлогу з комплектом опор – придбаних додатково
- Функція антизамерзання «Anti-frost»
- Захист від перегріву
- Автоматичне підтримування температури
- Ступінь захисту оболонки IP24
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент – трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим оребрінням)
- Електромеханічний капілярний термостат
Вага в упаковці
4,9 кг
Вага (без упаковки)
4,3 кг
Розмір в упаковці (ШхВхГ)
630х475х100
Розмір без упаковки (ШхВхГ)
600х455х115
Напруга живлення
230 В
Потужність
1,5 кВт
Спосіб установки
Встановлення на стіну
Ступінь захисту оболонки
IP 24
Клас захисту від ураження ел. струмом
2 клас
Тип нагрівального елементу
ТЕН з алюмінієвим оребрінням
Кількість ступенів нагріву
1
Тип термостата
Електромеханічний капілярний
Гарантія
5 років
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴





