Керамічна електронагрівальна панель тмSTINEX, Ceramic 50-250/220 floor in White — підлоговий обігрівач, який здатний обігріти не тільки нижні кінцівки, але і все тіло. При обігріві ніг поліпшується циркуляція крові в організмі, ваше тіло зігрівається та підвищується стійкість організму до захворювань.
Особливості:
- Дана модель має вбудований регулятор потужності, завдяки якому можна змінювати температуру нагрівання робочої поверхні пристрою.
- Праве підключення
- Мережевий шнур підключений до обігрівача
-
Технічні характеристики
Назва моделі Ceramic 50-250/220 (IF) White Потужність: 50...250 Вт Напруга: 220-230 В, 50-60 Гц Номінальний струм: 1,14 A Ступінь захисту: IP44 Клас електрозахисту: 1 class Управління: вбудований регулятор потужності Габаритні розміри: 600х300х50 мм Вага: 5,5 кг Колір: Білий Гарантія: 5 років
Електроопалення приміщень обігрівачами тмSTINEX, тип Ceramic здійснюється м'яким тепловим потоком, що створює тепловий комфорт в приміщенні.
Економія електроспоживання в порівнянні з радіаторами, тепловентиляторами та тепловими завісами мінімум 20-30% (особливо істотно при багатотарифній оплаті).
Теплові панелі Ceramic мають високу надійність, довговічність, пожежо- та вибухобезпечність.
Теплові панелі Ceramic не піднімають пил, не спалюють кисень, не сушать повітря.
У теплових панелях Ceramic застосовуються два принципи опалення — це нова традиція, в основі якої закладений досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій.
Безпека
- Панель Ceramic не боїться практично нічого. Панелям Ceramic не страшні перевантаження в електромережі, пил та бруд.
- Металевий корпус є захисним екраном що знімає електромагнітне випромінювання з поверхні панелі Ceramic.
- Безшумна робота, відсутність запаху, екологічно безпечні матеріали.
- Все це виводить електропанелі Ceramic в розряд найбільш безпечного електроопалення!
Простота монтажу електропанелей Ceramic дозволяє не обмежувати свою фантазію у виборі місця та комбінацій встановлення.
Панелі Ceramic дійсно самий естетичний та прогресивний вид сучасного електроопалення.
Нанесення малюнка на лицьову поверхню обігрівача - 470 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Терморегулятор | Ні. |
- Ціна: 1 829 ₴





