-25%

Шнур мережевий ПВС з двосторонньою вилкою
400 ₴
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SSS2V
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий шнур типу вилка-вилка використовується для підключення обігрівачів, зарядних станцій та інших електричних приладів до мережі.
Шнур без заземлення, під замовлення робимо із заземленням - ціна плюс 50 грн.
| Тип | Вилка-вилка |
| Довжина | 1,5 м |
| Перетин | 2х1,5 мм2 |
| Напруга | 220 В |
| Сила струму | 16 А |
| Максимальна потужність | 3,8 кВт |
| Виробник | ПВС |
| Колір шнура | Чорний |
| Колір вилок | Чорний (в середині червоний) |
Оберіть варіант довжини кабеля:
- 1,5 м
- 3 м
- 10 м
- 15 м
Або вкажіть у коментарі до замовлення, яка довжина потрібна саме Вам і ми виготовимо ексклюзивний шнур.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.5 |
| Діаметр | 3 мм |
| Переріз | Круглий |
| Основні | |
| Тип | Шнур |
| Тип шнура | Мережевий |
| Конструкція | Прямий |
| Тип конектора | Вилка-вилка |
| Роз'єм 1 | Штепсельна вилка |
| Конфігурація роз'єму 1 | Кутова |
| Конфігурація роз'єму 2 | Кутова |
| Додаткові характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


